Menu Zamknij

Kilka słów o nas i o naszej misji…

Nasz dom wczasowo kolonijny Ambasador powstał ponad 30 lat temu. To właśnie wtedy zrodził się pomysł, by połączyć pracę z przyjemnością. Czynnikiem w podjęciu decyzji o jego powstaniu była chęć dzielenia się tym, co dla nas ma najważniejsze znaczenie – czyli czasem oraz chęcią obcowania z ludźmi. Po wielu trudnościach, skomplikowanych procedurach w końcu mogliśmy przyjąć pierwszych gości w naszym domu-kolonijnym we Władysławowie na wczasy nad morzem.

Uwielbiamy ludzi. Możliwość pracy dla ludzi daje nam poczucie pełnienia misji. Uwielbiamy poznawać ich historię oraz fakt, iż spędzają swój wolny czas, jakże cenny wolny czas właśnie u nas. Cieszymy się niezmiernie z odwiedzin kolonii, zielonych szkół czy wszelkiego rodzaju wycieczek szkolnych. Lubimy, gdy odwiedzają nas rodziny z dziećmi oraz seniorzy oraz pary.

Dom kolonijno-wczasowy Ambasador dysponuje aż 60-cima miejscami noclegowymi! Gwarantujemy Państwu, że nocleg w naszych pokojach będzie należał do przyjemnego doświadczenia. Pobyt u nas wypełni Państwa pozytywną energią i doładuje duchowe baterie na cały kolejny rok.

Przez wiele lat zdobywaliśmy niezbędne, jakże cenne doświadczenie w prowadzeniu naszego domu kolonijno-wczasowego. Zaufało nam już bardzo wielu klientów wystawiając nam pozytywne opinie, oceny jak i rekomendacje. Zachęcamy do ich przeczytania i obiektywnej oceny. 

Szanowni Państwo, bardzo gorąco prosimy. Zamknijcie oczy. Zróbcie minutkę przerwy i wyobraźcie sobie błogi beztroski czas urlopu nad morzem we Władysławie w gronie najbliższych najbliższych lub z ekipą najlepszych znajomych. Zachęcamy Was drodzy Państwo by złożyć rezerwację. My dopniemy wszystko na ostatni guzik, tak by pozostały Państwu po pobycie u nas piękne wspomnienia.

Załoga domu-kolonijno wczasowego

Logo dom ambasador.pl